با گسترش رسانه های مجازی و غیرمجازی ، سرعت انتشار اخبار به شدت بالا رفته است و مردم با سرعت وحشتناکی اخبار را دریافت میکنند اما خیلی نمیتوانند خبر درست را از خبر غلط تشخیص دهند .

برای همین دولت ها و حکومت ها برای انکه بتوانند رسانه ها را کنترل کنند از  ضعف سواد رسانه ای مردم استفاده میکنند ، امروزه یکی از تکنیک های دولت ها و حکومت ها را  به شما اموزش خواهیم داد ، اسم این تکنیک حلقه دار است ، تکنیک حلقه دار برای هدایت و تخریب رسانه ها زیاد استفاده میشود .

تکنیک حلقه دار پیچیده ولی اجرای ان اسان است این روش خیلی مشابه تکنیک ترور شیشه ای در سواد رسانه ای است ، که بعد ها تکنیک ترور شیشه ای را هم اموزش خواهیم داد .

اما روش کار تکنیک حلقه دار چگونه است :‌ دولت ها با ارسال یک سری اخبار و اسناد محرمانه فیک و ساختگی برای رسانه های تحت هدف خود (به نکته توجه کردید یک سری اخبار و اسناد محرمانه ) ، چرا محرمانه ، چون استعلام اسناد محرمانه یا سخت است یا محال است ، این اسناد را ارسال میکنند اما در اسناد یک سوتی فاحش را باز میگذارند و خوب این اسناد و مدارک را در رسانه ها پخش میکنند .

سپس با به تور انداخته شدن رسانه و پخش ان اسناد توسط رسانه ها ، بلافاصله سوتی های فاحش اسناد محرمانه را لو و منتشر میکنند ، سوتی هایی که باعث تخریب ان رسانه ها پخش کننده اسناد شده و اعتبار و اعتماد ان رسانه ها را بین مردم خراب می کند ، اصطلاحا رسانه ها با طناب بی سوادی خودشان ، خودشان را دار میزنند و دیگر اعتباری بین مردم نخواهند داشت به این تکنیک حلقه دار گفته می شود.مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: رسانه ,تکنیک ,اسناد ,حلقه ,میکنند ,محرمانه ,تکنیک حلقه ,اسناد محرمانه ,ترور شیشه ,تکنیک ترور ,سواد رسانه
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ انجمن علمی دانشجویی حقوق دانشگاه اراک امپراطوری صنایع مبلمان زرین معرفی نرم افزار ویکلیپس مکانی برای یادداشت های من :) یادداشت های آشویتش . آژانس مسافرتی راشین سیر پارس دارالترجمه رسمی مطهری 186 [بی نِشون] پرچم